Bez Tito przeciwko AC Milan

Bez Tito przeciwko AC Milan

FC Barcelona będzie musiała radzić sobie bez Tito Vilanovy aż do końca marca. W rzeczywistości, w ten czwartek, prezydent Sandro Rosell potwierdził, że trener nie zasiądzie na ławce decydującego spotkania z AC Milan w Lidze Mistrzów, które odbędzie się 12 marca.


Tito Vilanova nadal kontynuuje leczenie w Nowym Jorku, gdzie podróżował w dniu 21 stycznia. Wszystko odbywa się w Memorial Sloan Kettering na Manhattanie. Jak informował nas w ostatnich dniach Anodni Zubizarreta, wszystko idzie zgodnie z planem, a trener każdego dnia analizuje rywali swojej drużyny.

 

Sam Zubizarreta stwierdził we wtorek, że Vilanova „wie lepiej, co się dzieje w drużynie Barcelony niż my„. Również Jordi Roura niedawno podkreślił, że jest w stałym kontakcie z pierwszym trenerem, nawet podczas spotkań. Co więcej, specjalny system kamer umożliwia Tito śledzenie poczynań zawodników na treningu.

 

Podczas ostatnich spotkań mogliśmy wiele razy zauważyć sytuacje, które jasno stwierdzały, że sztab szkoleniowy jest w stałym kontakcie z Tito Vilanovą. Trener zazwyczaj dzwoni do Aureli Altimiry, któremu przekazuje swoje spostrzeżenia i wskazówki. Ten natomiast o wszystkim informuje Rourę.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB