Czytelnicy Mundo Deportivo wytypowali ulubieńców Rosella w Madrycie

Sandro Rosell powiedział wczoraj, że „w Madrycie jest zawodnik, który mi się podoba, ale nie powiem który, bo zrobi się z tego cyrk”. Dziennik Mundo Deportivo postanowił przeprowadzić ankietę wśród swoich czytelników pytając ich o kogo mogło chodzić prezydentowi.

Najwięcej głosów oddano na Ikera Casillasa, którego wybrało aż 46% ankietowanych. Drugim w kolejności jest Mesut Özil, który niegdyś także był bardzo blisko przejścia do FC Barcelony, a na niego oddało głos 20% osób. Trzecim w kolejności jest Sergio Ramos z 11%. Zapewne ciekawi Was ilu czytelników opowiedziało się za Cristiano Ronaldo? Zaledwie 2%.

Także dzienniki Marca i Sport postanowiły zorganizować własne ankiety, aby poznać opinię kibiców i trzeba stwierdzić, że nie ma tu dużej rozbieżności. Jeśli chodzi o gazetę z Madrytu, 33,9% głosów otrzymał Özil, 31,6% Casillas, a 13,4% Ramos. Tylko 3% ankietowanych wskazało Cristiano Ronalo. W Sporcie natomiast Casillasa wybrała połowa głosujących, 14% opowiedziało się za Ramosem, a 12% za Özilem. Na Cristiano Ronaldo zagłosował taki sam odsetek jak w przypadku ankiety Mundo Deportivo.

Źródło: Mundo Deportivo


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB