29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.23min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Darius Sinathrya – nowy, honorowy członek FC Barcelony w Indonezji

Darius Sinathrya – nowy, honorowy członek FC Barcelony w Indonezji

Znany indonezyjski aktor – Darius Sinathrya, jest od wczoraj honorowym członkiem klubu z Katalonii. Aktor z Indonezji podpisał w czwartek w siedzibie Blaugrany kontrakt z azjatyckim przedstawicielem Dumy Katalonii – Antonim Rossich. Sinathrya ukazując swoje zadowolenie, podpisywał kontrakt przy ubiorze w koszulę iście barcelońskiej. Uszyta ona była z drukowanych batik (tradycyjny indonezyjski krój). „To wielki zaszczyt być członkiem FC Barcelony. Teraz mam nadzieję, że pomogę klubowi.

 

Darius i jego żona ostatnie dni spędzili w stolicy Katalonii, gdzie w środę odwiedzili Ciutat Esportiva Joan Gamper oraz spotkali takich zawodników jak Messi, Cesc, Iniesta, Thiago czy Victor Valdés. Dodatkowo turyści z Indii zwiedzili całą Barcelonę.

 

„Oczywiście, takich zawodników jak Messi, Iniesta czy Xavi jest bardzo trudno spotkać, takich w Indonezji nie ma”-powiedział Darius. Państwo Sinathrya okazują wielki szacunek dla Barcelony. Co jej ciekawostką, na jej cześć, swoich dwóch synów nazwali Lionel oraz Diego Andrés. Lionel na cześć Messiego, Diego na cześć Maradony a ostatnie imię chyba wszystko wyjaśnia i należy do Iniesty.

 

Jest to trzecia wizyta Dariusa w Barcelonie. „Zawsze miałem bardzo dobre wspomnienia o doświadczenia z pobytu tutaj. Najważniejsze było jednak te ostatnie, gdyż spełniło się moje marzenie o spotkaniu graczy oraz mianowaniu mnie honorowym członkiem w Indonezji”.

 

„Barça ma wielu fanów w moim kraju i czuć w nim wiele pasji oraz miłości do FC Barcelony. Ludzie śledzą poczynania Barcelony w gazetach oraz oglądają mecze co tydzień w pubach”-powiedział Sinathrya. Darius leci teraz do Włoch, gdzie w najbliższą środę będzie z całych sił dopingować Dumę Katalonii w potyczce 1/8 rozgrywek Ligi Mistrzów z AC Milanem.

 

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2013/02/darius-sinathrya-nowy-honorowy-czlonek-fc-barcelony-w-indonezji/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.