31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.4godz.51min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Diego López: Musimy pokazać na Camp Nou, że potrafimy wygrać

Diego López: Musimy pokazać na Camp Nou, że potrafimy wygrać

Bramkarz Realu Madryt, Diego López, pojawił się na dzisiejszej konferencji prasowej przed ligowym spotkaniem z Rayo Vallecano. Dziennikarze poruszyli także kilka spraw związanych z FC Barceloną.


1-1 w Copa del Rey i Lidze Mistrzów: Pierwsze uczucie jest takie, że wynik osiągnięty nie jest najlepszy, bo zawsze szuka się lepszego rezultatu niż remis, ale wtedy chłodno zaczynasz analizować i stwierdzasz, że nie jest to zły wynik, bo to pozostawia sprawę awansu otwartą. Możemy pokazać nasz poziom, zarówno na Old Trafford, jak i na Camp Nou. Musimy pokazać, że możemy ich pokonać.

 

Liga Mistrzów i Copa del Rey: Jesteśmy pewni siebie i optymistycznie nastawieni. To jest trudne, ale ten zespół pokazał w przeszłości, że może walczyć i możemy awansować dalej.

 

Przejęcie inicjatywy na Camp Nou i Old Trafford: Powinniśmy poczekać i zobaczyć jak będzie rozwijać się spotkanie. Mogę tylko powiedzieć, że pokazaliśmy, iż potrafimy grać bardzo dobrze na ważnych boiskach, takich jak Camp Nou. Dlaczego nie możemy zrobić tego ponownie?

 

Źródło: AS.com

 

mainXX:/2013/02/diego-lopez-musimy-pokazac-na-camp-nou-ze-potrafimy-wygrac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.