Xavi: Chcą sprzedać to, że Messi jest złym człowiekem

Xavi: Chcą sprzedać to, że Messi jest złym człowiekem

Pomocnik FC Barcelony, Xavi, udzielił krókiego wywiadu dla Sportu. Wypowiada się w nim między innymi o zajściu Leo Messiego z Arbeloą oraz o wyniku w Pucharze Króla.

Pytany o to co się stało po meczu między Messim i Arbeloą oraz Karanką, generał stwierdził: „To nieważne, czemu nie porozmawiamy o futbolu? Coś takiego dzieje się w piłce od stu lat i dalej będzie się zdarzać. Przegrany zawsze się denerwuje i jest wściekły, ale nie mam pojęcia czy to co się mówi jest prawdą. Nie widziałem tej sytuacji, nie byłem nią zainteresowany, ani nie pytałem o nią Leo. Chcą sprzedać to, że Messi jest złym człowiekem. Nie. Nie jest tak, jest konkurencyjny i patrzy tylko przed siebie. Cóż można z tym zrobić” – pyta Xavi.

O słynnym filmie z hienami, w którym zwierzęta te są porównywane do piłkarzy Realu Madryt, pomocnik powiedział, że zespół nie ma z tym nic wspólnego, ale dodal też, że: „Real Madryt gra agresywnie”. „Wyobraź sobie, że grasz całe życie i przeżywasz tysiące uderzeń. Jedno takie może jednak tę grę zakończyć”.

Ponadto, Xavi odniósł się do Pucharu Króla. „Wyjechaliśmy ze stadionu z uczuciem, że mogliśmy osiągnąć lepszy wynik na tyle sytuacji, ile mieliśmy. To jest Madryt i gdy nie zakończysz dobrze meczu, w następnym są już dużo silniejsi i możesz zostać za to skazany” – zakończył piłkarz z Terrasy.

 

Źródło: AS.com

 

 

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB