18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.58min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Juvenil A przegrywa z Chelsea i odpada z NextGen Series

Juvenil A przegrywa z Chelsea i odpada z NextGen Series

Środa była czarnym dniem dla FC Barcelony. Najpierw zespół Juvenil A uległ 0-2 Chelsea Londyn na Miniestadi, odpadając tym samym z turnieju NextGen Series, a następnie zespół Jordiego Roury przegrał także 0-2 z AC Milan w Lidze Mistrzów.


Piłka nożna bywa okrutna dla drużyny FC Barcelony Juvenil A, która drugi rok z rzędu odpadła z NextGen Series (młodzieżowa Liga Mistrzów) na tym samym etapie rozgrywek. Zespół Jordiego Vinyalsa uległ (0-2) Chelsea Londyn na Miniestadi w 1/8 finału.

 

Co ciekawe, FC Barcelona Juvenil A tworzyła sobie bardzo dużo okazji, ktróych niestety nie potrafiła wykorzystać. Młodzi zawodnicy katalońskiego klubu stracili obie bramki w końcówkach obu połów – pierwszą w 42. minucie (Feruz), a drugą w 90. (Boga).

 

Drużynie Jordiego Vinylsa nie pomógł nawet fakt, że na początku drugiej połowy czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Chelsea Londyn, Connor Hunte. W NextGen Series w fazie pucharowej rozgrywa się tylko jedno spotkanie, więc przegrana na Miniestadi oznacza zakończenie przygody z rozgrywkami w tym sezonie.

 

FC Barcelona Juvenil A 0-2 Chelsea Londyn


42″ Feruz 0-1

90″ Boga 0-2


Juvenil A: Ondoa, Godswill, Costa, Bagnack, Lucas, Samper, Adama, Quesada (Enguene, min 63), Herrera (Sanabria, min 56), Calvet (Babunski, min 56) i Ebwelle (Rolón, min 68) 

 

Chelsea: Beeney, Kane, Davey, Christensen, Nditi, Saville, Kiwomya (Mitchell, min 88), Baker, Feruz, Boga and Hunte

 

Całe spotkanie można obejrzeć tutaj:

 


 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/02/juvenil-a-przegrywa-z-chelsea-i-odpada-z-nextgen-series/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.