18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.8min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Liverpool uważa, że Reina trafi do Barçy

Liverpool uważa, że Reina trafi do Barçy

Według Daily Mail, Liverpool poszukuje następcy Pepe Reiny, ponieważ zakłada, że opuści on Anfield – albo w tym sezonie albo w kolejnym. Angielski klub uważa, że trafi on do Barçy, aby zastąpić Víctora Valdésa.


Przypominamy, że Pepe Reina był celem transferowym Manchesteru United, ale wiele zmieniło się, kiedy Valdés, za pośrednictwem agenta Ginésa Carvajala, oglosił, że nie przedłuży kontraktu z FC Barceloną, który obowiązuje do 30 czerwca 2014.

 

FC Barcelona ma jeszcze nadzieję, że Víctor Valdés zmieni swoją decyzję i przedłuży kontrakt. Jednakże nie czekając na decyzję portero, kataloński klub szuka już następcy. Jak informuje Daily Mail, Pepe Reina jest już teoretycznie na Camp Nou.

 

Podczas zgrupowania reprezentacji Hiszpanii, Pepe Reina powiedział, że „moja umowa obowiązuje do 2016 roku i chcę ją wypełnić”, ale jednocześnie podkreślił, że „Barcelona to najlepszy klub na świecie. Wiem, co to znaczy, ponieważ trenowałem tam, jako piłkarz i jako człowiek”.

 

Zapytany o decyzję podjętą przez Valdésa, odpowiedział: „jestem zaskoczony, że Valdés chce odejść z najlepszego zespołu na świecie”, ale jasno zaznaczył, że szanuje stanowisko byłego kolegi klubowego.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 Kursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/02/liverpool-uwaza-ze-reina-trafi-do-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.