21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.2godz.35min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Modrić: Barcelona chce po prostu wygrać

Modrić: Barcelona chce po prostu wygrać

Jedno Gran Derbi za nami, a na nas czekają jeszcze dwa w najbliższym czasie. Nic dziwnego, że dziennikarze na każdej konferencji prasowej dopytują piłkarzy FC Barcelony i Realu Madryt o te kwestie. Nie inaczej było w przypadku Luki Modricia.


Wideo z hienami: Widziałem to w telewizji i nie wiem, co powiedzieć, bo ani w Chorwacji, ani w Anglii nie zobaczyłbyś czegoś takiego na ekranie. To nie jest dziennikarstwo. Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. Ten sposób podawania informacji i rozmawiania o piłkarzach Realu Madryt nie jest w porządku i nie jest do zaakceptowania. To zły przykład dla dzieci.

 

Rosell zainteresowany piłkarzem Realu Madryt: Nie wiem, kto to jest, naprawdę. Jest wielu, których Rosell widziałby w swoim klubie. Powinien powiedzieć.

 

El Clásico 2 marca o 16:00: Nie wiedziałem, że była wystosowana prośba do klubu [FC Barcelony]. Nie mogę się więc wypowiedzieć. Jeżeli tak chciałby trener, to tylko dlatego, żebyśmy mieli więcej czasu na odpoczynek przed spotkaniem z Manchesterem United. Jeżeli wygramy te mecze i z Barçą, to możemy mieć udany sezon.

 

FC Barcelona: To największe spotkanie na świecie, cała planeta na to czeka. Cieszą się tym nawet ci, którzy nie kibicują tym dwóm drużynom. Nie zauważyłem niczego niezwykłego w piłkarzach Barcelony. Oni po prostu chcą wygrać”.

 

Źródło: AS.com

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/02/modric-barcelona-chce-po-prostu-wygrac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.