31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.4godz.46min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pina: Zasłużyliśmy na więcej

Pina: Zasłużyliśmy na więcej

„Mieliśmy więcej okazji niż w meczu z Realem Madryt. To dwa różne spotkania, ale zasłużyliśmy na więcej”, powiedział prezes Granady.

 

Enrique Pina, przewodniczący Granady, powiedział po porażce andaluzyjskiego klubu z Los Cármenes, że zasłużyli, aby zdobyć punkt: „Szkoda, że nie otrzymaliśmy tego na co zasłużyliśmy. W końcowych minutach mieliśmy kilka okazji, ale niestety wracamy z gorzkim smakiem na ustach do domu”.

 

Na temat okazji w meczu powiedział: „Mieliśmy więcej szans niż w spotkaniu z Realem Madryt, kiedy to zakończyliśmy spotkanie z trzema punktami. To dwa różne spotkania, jednak zasłużyliśmy na więcej”.

 

Wspólny wysiłek: „Nienawidzę wyróżniać kogoś indywidualnie, na wyróżnienie zasłużył cały zespół. Jest to moralne zwycięstwo, ale niestety bez punktów. Zawodnicy mogą być zadowoleni z pracy jaką wykonali, ponieważ w ten sposób możemy osiągnąć zamierzony cel”.

 

Odpoczynek: „Żyjemy obecną chwilą, ponieważ wcześniej byliśmy w strefie zagrożonej spadkiem, teraz po dwóch zwycięstwach sytuacja się znacznie uspokoiła. Z taką grą zdobędziemy jeszcze wiele punktów”.

 

Źródło: Futobl.as.com

 

mainXX:/2013/02/pina-zasluzylismy-na-wiecej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.