Pinto: Czuję się jak 18-latek

Pinto: Czuję się jak 18-latek

Rezerwowy bramkarz FC Barcelony, José Manuel Pinto, podpisał dziś nowy kontrakt z katalońskim klubem, który będzie obowiązywał do 2014 roku. Po ceremonii portero wypowiedział się dla oficjalnej strony FCBarcelona.cat oraz Barça TV.


„W końcu moja praca i marzenia dają rezultaty. Jestem zwolennikiem idei, że trzeba dążyć za marzeniami”, powiedział Pinto dla Barça TV. „W tej chwili mam nienaruszone marzenia, jak małe dziecko. To daje dużo siły i czuje się jak 18-latek, mimo że masz już 37 lat”, dodał z uśmiechem na twarzy.

 

Bramkarz jest zadowolony, że może kontynuować grę w FC Barcelonie jeszcze przez kolejny sezon: „Czuję się bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią tego zespołu. Cieszę się tym na co dzień jak wielką nagrodą”.

 

Jeżeli chodzi o zakończenie kariery, które nieubłaganie nastąpi, Pinto żartował: „Nie chcę być, jak Puyol (obrońca powiedział, że chętnie pogra do 40-tki – przyp. red.), chcę przejść na emeryturę w wieku 50 lat!”.

 

Bardziej poważniej wyjaśnił: „Tutaj zostanie podjęta decyzja na podstawie tego jak będę czuł się. Kiedy odczuję, że straciłem pasję, odejdę przez honor i uczciwość do tego klubu”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB