25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.13min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Przygnębiony Messi chce przejść do City?

Przygnębiony Messi chce przejść do City?

Niepokojące wiadomości dobiegają z szatni FC Barcelony. Po tym jak Víctor Valdés ogłosił, że nie chce przedłużać kontraktu z klubem, źródła blisko związane z otoczeniem zawodników podają, że teraz waha się ten największy – sam Leo Messi.

Jak wiemy, czterokrotny zdobywca Złotej Piłki jeszcze w tym miesiącu przedłużył kontrakt z FC Barceloną aż do 2018 roku. W ten sposób klub wprowadza w życie politykę przedłużania umów najważniejszych zawodników. Wcześniej podpisy pod nowymi kontraktami złożyli Xavi Hernández i Carles Puyol – obaj do czerwca 2016 roku.

Niestety nie udało się przedłużyć kontraktu z Víctorem Valdésem, a ogłoszenie jego chęci do nieprzedłużania umowy tak wcześnie postawiło klub w dość niekomfortowej sytuacji i zmusiło sekretariat techniczny do poszukiwania nowego portero. Teraz możemy dowiedzieć się o wątpliwościach jakie dopadły Leo Messiego, który wydaje się nie radzić sobie z tym, że przez praktycznie całą piłkarską karierę grać będzie dla jednego klubu.

Wiadomości te wyciekły od osoby z bliskiego otoczenia klubu. Wszyscy widzieliśmy jak zagrała dziesiątka Barçy w meczu z Milanem. W internecie pojawiły się nawet prześmiewcze obrazki mówiące o tym, że Messi zaginął w meczu na San Siro. Teraz można połączyć to z jego złym stanem psychicznym, który spowodowało przytłoczenie faktem, że przez niemal całą karierę Messi będzie grał dla tylko Barçy – w 2018 roku będzie miał 31 lat. Jak informuje źródło, Leo spotkał się w swoim domu z Carlesem Puyolem, z którym podzielił się swoimi wątpliwościami i szukał wsparcia u naszego kapitana.

Wypowiadająca się osoba ujawniła jakoby Messi miał negocjować z klubem warunki odejścia do Manchesteru City już przy najbliższej okazji, czyli po zakończeniu obecnego sezonu, o czym dowiedział się Carles Puyol. Leo był tak mocno zdesperowany, że przystał już na ofertę włodarzy angielskiego klubu i teraz City miało dojść tylko do porozumienia z Barçą. No właśnie – miało. Kapitan Blaugrany zdołał, przynajmniej na razie, odciągnąć najlepszego piłkarza świata od tego zamiaru. Mechanizm został jednak już uruchomiony, co więc nastąpi kiedy porozumienie między oboma klubami zostanie już zawarte? Poniżej zamieszczamy materiał wideo dotyczący tej sprawy, który w wydaniu specjalnym wiadomości sportowych wyemitowała dziś TV3.

Informacja ta jest oczywiście nieprawdziwa i w celach humorystycznych powstała na bazie jednego z nowych skeczów Crackòvii. Zapraszamy serdecznie na kolejny odcinek, który znajdziecie jak zawsze na naszym kanale na YouTube: klik.

 

Źródło: Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/02/przygnebiony-messi-chce-przejsc-do-city/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.