31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
20dn.15godz.35min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ronaldinho: Oczywiście, że Messi i Neymar mogą grać razem!

Ronaldinho: Oczywiście, że Messi i Neymar mogą grać razem!

Ronaldinho Gaúcho jest przekonany, że Neymar i Leo Messi są w stanie stworzyć demolujący tandem w FC Barcelonie.

 

Były zawodnik uważa, że Barça powinna sprowadzić utalentowanego następcę z Brazylii: „Oczywiście, wyobrażam sobie Messiego i Neymara grających razem w klubie, byłoby to miłe”, wyjaśnia.

 

Ronaldinho cieszy się z sukcesów Messiego – „Byłem bardzo szczęśliwy, gdy wygrał po raz czwarty Złotą Piłkę, zasługuje na to, bo jest najlepszy” – i mówi, że jedyny żal w jego karierze wiąże się z tym, że tylko rok występował z nim w FC Barcelonie: „Jedyną rzeczą jakiej żałuje w mojej karierze, to że nie grałem więcej lat z Messim. Kiedy był bardzo młody widziałem już, że jest najlepszy, kiwał wszystkich jak dzieci… nikt nie umiał sobie wyobrazić jak można robić takie rzeczy”, powiedział wcześniej dla Daily Mail.

 

Ronaldinho stwierdził, że nadal zachowuje „styl”, który doprowadził go do wygrania Mistrzostwa Świata w 2002 roku i Ligi Mistrzów z Barceloną w 2006. „Gram tak jak wcześniej”, powiedział rozgrywający na konferencji prasowej w Londynie, przyznał także, że „pasuje” do „planów” trenera Luisa Felipe Scolariego, aby wrócić do reprezentacji Canarinhos. „Miałem bardzo dobry miniony sezon, więc była szansa, że może się coś zmieni. Jestem bardzo szczęśliwy, że tak się stało”, powiedział zawodnik, który obecnie gra w Atlético Mineiro. Brazylijczyk występował także w Flamengo, AC Milanie, FC Barcelonie, Paris Saint-Germain i Gremio.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.