Rosell w sprawie Valdésa: Zawodnicy wychowani w Barçy, kończą w Barçy

Rosell w sprawie Valdésa: Zawodnicy wychowani w Barçy, kończą w Barçy

„Uwielbiam oglądać grę Barçy, wydaje się jakby ćwiczyli balet”, powiedział Sandro Rosell stacji Sic Noticias. Dodał również kilka słów odnośnie sytuacji Valdésa: „Słowa zniknęły na wietrze, a fakty pozostały”.

 

Sandro Rosell mówił między innymi o Neymarze w swoich wypowiedzi dla portugalskiej stacji telewizyjnej Sic Noticias podczas podróży do Izraela i Palestyny.

 

„Barça zawsze szuka najlepszych. Do graczy wyszkolonych w klubie poszukiwani są piłkarze, którzy mogą polepszyć grę zespołu. W przypadku Neymara nie wiadomo kiedy to nastąpi, to zawodnik Santosu do 2014 roku”, powiedział prezydent FC Barcelony.

 

„Neymar jak każdy inny zawodnik, który jest interesujący dla skautów Barçy może wzmocnić nasz zespół”, dodał.

 

W wywiadzie z Sic Noticias Rosell powiedział również, że „wychowankowie, którzy zaczynali karierę w Barçy, kończą ją także w Barçy. Słowa zniknęły na wietrze, a fakty pozostały”, powiedział, nawiązując do Valdésa i innych wychowanków w zespole jak Iniesta, Puyol czy Xavi.

 

Przewiduje kryzys

 

Z drugiej strony powiedział, że „mówią, iż w futbolu występują trzyletnie cykle. My mamy już za sobą cztery lata dominacji, zobaczymy jak będzie w piątym, ale wygląda to dobrze. (Pewnego dnia) nastąpi kryzys i misja klubu będzie wówczas krótka i niezauważalna”.

 

Rosell powiedział, że najtrudniejsze „nie jest dotrzeć na szczyt, ale utrzymać się na nim” i pochwalił ambicję, chęć zwycięstwa zawodników Barcelony, którzy wygrali już wszystko.

 

„Uwielbiam oglądać grę Barçy, wydaje się jakby ćwiczyli balet. Sekretem jest wspólna gra od dziecka”, powiedział.

 

„Musimy wierzyć i stawiać na canterę oraz inwestować w nią duże zasoby finansowe i ludzkie”, powiedział Rosell, który stwierdził również, że istnieją różne sposoby prowadzenia polityki sportowej, odnosząc się do takich klubów jak Real Madryt.

 

Jeśli chodzi o rywalizację z Realem Madryt Sandro Rosell powiedział, że lubi podejmować „dobre zespoły”.

 

Źródło: Mundodeportivo.com

 

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB