01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-6godz.-19min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Roura: Na stadionie panowało święto

Roura: Na stadionie panowało święto

Drugi trener FC Barcelony był zadowolony frekwencją 85 610 kibiców, którzy przyszli w południe na Camp Nou, aby na żywo obejrzeć mecz z Getafe. Jak podkreślił Katalończyk, takie wsparcie „jest ważne dla widowiska”.

Jordi Roura zaznaczył, że kibice nie pozostawili zawodników samych i tłumnie zgromadzili się na Camp Nou w pierwszym w tym sezonie meczu w południe, wypełniając stadion niemal do końca. ponad 85 600 culés stawiło się na trybuach, za co wdzięczność okazał asystent Tito Vilanovy: „To niecodzienna pora, ale myślę, że na stadionie odbyło się święto”. Według Roury pełny Camp Nou znacznie pomógł w rozegraniu dobrego meczu, bo „jest to ważne dla widowiska”.

A widowisko mieliśmy już od pierwszych minut. „Zawodnicy zagrali na naprawdę wysokim poziomie. Od samego początku grali bardzo intensywnie”, powiedział Roura.

Roura podkreślił również to, że sześć bramek zdobyło sześciu różnych zawodników, wśród nich znalazł się w końcu Alexis, który zadebiutował w tym sezonie ligowym golem. Trener wyjaśnił, że „jesteśmy zadowoleni z jego pracy i zaangażowania. Ostatnimi czasy nie miał szczęścia i sądzę, że ten gol da mu teraz więcej pewności”.

Andrés Iniesta rozegrał kolejny świetny mecz, co nie mogło ujść uwadze Roury: „Znów był na najwyższym poziomie. Gra tak naturalnie i sprawia wrażenie, że piłka nożna jest naprawdę łatwa. Robi to wszystko wspaniale”, podkreślił. Odnocząc się także do Alexa Songa, trener powiedział, że „Zagrał świetnie i był na tym samym wysokim poziomie, co reszta zespołu”.

Źródło: FCBarcelona.cat

 

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/02/roura-na-stadionie-panowalo-swieto/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.