09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.46min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sandro Rosell także jest już w Doha

Sandro Rosell także jest już w Doha

We wtorek w Doha odbyło się Walne Zgromadzenie ECA (European Clubs Association), korzystając z okazji, aby uczcić piątą rocznicę od jej powstania. Udział w nim wziął także prezydent FC Barcelony, Sandro Rosell.


Na porządku dziennym są omówienia ważnych kwestii, takich jak przegląd relacji z UEFA i FIFA (w szczególności w odniesieniu płatności za wypożyczenie zawodników do swoich reperzentacji narodowych) oraz przegląd statutu, nie wspominając o ogromnym problemie, jakim jest format rozgrywek UEFA (Liga Mistrzów i Liga Europy) w latach od 2015 do 2018.

 

FC Barcelonę w Doha reprezentuje prezydent Sandro Rosell, który przybył do Kataru wraz z Raülem Sanllehí. Obaj zamierzają skorzystać z okazji i udać się na towarzyskie spotkanie pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii i Urugwaju, gdzie zabraknie Xaviego Hernándeza.

 

Jeżeli harmonogram będzie sprzyjał, Sandro Rosell ma zamiar udać się do hotelu, aby przywitać się z La Roja, gdzie jest dziewięciu przedstawicieli FC Barcelony: Valdés, Puyol, Piqué, Alba, Iniesta, Pedro, Cesc, Villa i Busquets.

 

Jednakże szczyt europejskich klubów będzie wyglądać naprawdę ciekawie, ponieważ obecnością zaszczycą go legendarne światowe zespoły w piłce nożnej, które są prawdziwymi liderami w swoich krajach czy też konfederacjach.

 

Zaproszonie otrzymało również 65 innych konfederacji, z wykluczeniem UEFA, a wśród gości są: między innymi Boca Juniors (Argentyna), Santos FC i Corinthians (Brazylia), DC United (USA), Toronto FC (Kanada), Kashima Antlers (Japonia) czy Adelaide United FC (Australia).

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.