Sonny Anderson: Barça jest w stanie wyeliminować Milan

Sonny Anderson: Barça jest w stanie wyeliminować Milan

„Teraz Barça jest przewidywalna, zespoły dogłębnie analizowały taktykę Barçy”. „Bardzo chciałbym, żeby Neymar przyszedł do Barçy”.

 

Sonny Anderson, były piłkarz Barçy, jest przekonany, że Barça jest w stanie pokonać Milan w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów.

 

„Barça będzie się starać coś udowodnić przed własną publicznością w meczu przeciwko Milanowi na Camp Nou, Liga Mistrzów jest bardzo ważna dla klubu”, powiedział w oświadczeniu dla La Xarxa Rádio.

 

Andreson wypowiedział się również na temat złego okresu przez jaki przechodzi klub: „Myślę, że to problemy fizyczne, myślę także, że klub staje się przewidywalny, zespoły analizowały bardzo dogłębnie taktykę Barçy, zajęło to dużo czas, aby zrozumieć grę Barçy, dziś jednak większość zespołów już gra jak Inter Mourinho z 2010 roku”.

 

„Myślę, że dobry rozwiązaniem dla klubu byłoby, gdyby zmienił styl, Messi zagrałby za napastnikiem takim jak Villa i wprowadzić szybkich zawodników, którzy mogliby zmieniać tempo, w którym obecnie rozgrywana jest piłka. Zespoły zamykają się prawidłowo i nie ma miejscu na boisku”.

 

„Widzę Neymara w Barçy”

 

Na temat młodego zawodnika Santosu, którego przyszłość wiązana jest głównie z FC Barceloną, Sonny Anderson powiedział, że widzi jego przyszłość w Barçy.

 

„Spośród europejskich zespołów widzę Neymara w Barçy. Liga i zespół na najwyższym poziomie. Neymar jest bardzo szybki, może znacznie pomóc Messiemu. Chciałbym, aby dołączył do Barçy”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB