14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.57min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trening bez Messiego

Trening bez Messiego

Podczas dzisiejszej sesji treningowej, piłkarze, którzy grali we wczorajszym spotkaniu z Realem Madryt, wykonywali ćwiczenia regeneracyjne. Na treningu zabrakło Leo Messiego, który ma gorączkę i ogólne złe samopoczucie.


Leo Messi nie pojawił się na dzisiejszej sesji treningowej w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Argentyński napastnik został w domu z gorączką i ogólnym złym samopoczuciem. Lekarze pierwszej drużyny odwiedzili zawodnika, gdzie został przebadany. Otrzymał lekarstwa i zalecono mu odpoczynek.

 

Przypominamy, że pierwsza drużyna FC Barcelony otrzyma wolny dzień w czwartek, a do treningów wróci dopiero w piątek. Oczekuje się, że wówczas Leo Messi będzie mógł trenować normalnie z kolegami. Będzie to zarazem ostatni trening przed El Clàsico na Bernabéu.

 

Ćwiczenia regeneracyjne dla zawodników


Piłkarze, którzy wczoraj grali na Camp Nou przeciwko Realowi Madryt, wykonywali dziś ćwiczenia regeneracyjne. Xavi pojawił się ponadto na fizjoterapii, a Song wykonywał określone zadania. Na treningu obecni byli także dwaj bramkarze z rezerw, Bañuz i Oier.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/02/trening-bez-messiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.