03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.18min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tylko cud zatrzyma Villę

Tylko cud zatrzyma Villę

David Villa jest już jedną nogą poza Camp Nou. Powodem tego jest mały udział zawodnika w zespole. Gra bardzo niewiele w tym sezonie, w szczególności brakuje go w tych najważniejszych meczach.

 

Tylko cud zatrzyma Villę w Barcelonie na następny sezon. Gracz zdecydował, że nadszedł czas, aby odejść i jedynie drastyczne zmiany w jego sytuacji w zespole mogłyby sprawić, że przemyślałby to ponownie.

 

Zawodnik z Asturii chciał odejść w zimowym okienku transferowym, ponieważ nie był wiodącą postacią w zespole. Jednak Bracelona wykluczyła taką możliwość. Klub nie chciał ryzykować pozostania z  małą liczbą opcji w decydującej części sezonu w przypadku jakichkolwiek kontuzji.

 

Arsenal chciał złożyć ofertę, ale FC Barcelona poinformowała londyński klub, że Villa nie jest na sprzedaż w trakcie zimowego okienka transferowego.

 

Tito chce zatrzymać Villę do końca sezonu, ponieważ będzie go potrzebował, aby dać odpocząć swoim podstawowym zawodnikom oraz w przypadku, gdyby któryś z nich odniósł kontuzję. Vilanova nie jest zadowolony ze spadku formy Tello po bardzo dobrym początku sezonu w jego wykonaniu, a pozwolił Cuence iść na wypożyczenie.

 

Źródło: Marca.com

 

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/02/tylko-cud-zatrzyma-ville/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.