04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.26min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Villa wrócił do treningów

Villa wrócił do treningów

Asturyjski napastnik FC Barcelony, David Villa, powrócił dziś do treningów po przerwie spowodowanej kolką nerkową. Adriano ponownie trenował indywidualnie. Brazylijczyk nie podróżował do Mediolanu z powodu bólu ścięgna w prawej nodze.


Jak zwykle dzień po spotkaniu, piłkarze, którzy wczoraj grali na San Siro, dziś wykonywali ćwiczenia regeneracyjne w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Główną nowością było pojawienie się Davida Villi. Asturyjski napastnik uzgodnił z trenerami, że nie pojedzie do Mediolanu i będzie trenował przez ten czas. 

 

Przypominamy, że asturyjski napastnik był w ostatnim czasie osłabiony przez kolkę nerkową, przez którą dwa razy był w szpitalu. David Villa trenował razem z kolegami, którzy nie grali wczoraj i wykonywali dziś ćwiczenia z większą intensywnością. Bañuz z rezerw trenował z pierwszą drużyną.

 

Jedynym piłkarzem, który trenował dziś indywidualnie był Adriano Correia. Brazylijczyk nie podróżował z drużyną do Mediolanu z powodu bólu ścięgna w prawej nodze. Defensor kontynuuje proces regeneracyjny, aby być jak najszybciej do dyspozycji trenera.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

 

mainXX:/2013/02/villa-wrocil-do-treningow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.