16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.7min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubi: Na tym etapie nie można mówić o faworytach

Zubi: Na tym etapie nie można mówić o faworytach

Już jutro o 20:45 na San Siro zostanie rozegrany pierwszy mecz w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy AC Milan a FC Barceloną. Przed wylotem do Mediolanu, kilka słów do dziennikarzy czekających na El Prat powiedział Zubizarreta.


Dyrektor sportowy FC Barcelony, Andoni Zubizarreta, powiedział, że „Nie ma faworytów w takich spotkaniach, jak to. Jest to pojęcie dla tych, którzy żyją piłką nożną. Milan wie, jak rywalizować w takich meczach, jak ten. Może piłkarze są mniej znani niż w poprzednich latach, ale nadal trudno z nimi konkurować”.

 

Według Zubizarrety: „Powinniśmy iść powoli, chociaż wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze. Kiedy Liga Mistrzów pojawia się w kalendarzu, piłkarze ciężko pracują, co wiemy także z wcześniejszych czasów. Nie możemy poczuć się rozluźnieni” i dodał: „Mamy swój styl, ale musimy czytać każdy szczegół spotkania”.

 

Na temat podróży do Nowego Jorku, gdzie były prowadzone rozmowy z Tito Vilanovą, powiedział: „To było dobre doświadczenie, zawsze dobrze jest porozmawiać z nim twarzą w twarz. Wygląda dobrze, powoli dochodzi do siebie, ale zawsze lepiej być ostrożnym w takich przypadkach”.

 

Przyznał również, że „Vilanova ogląda wszystkie spotkania Barçy, jej rywalów, a nawet inne ligi… To jest człowiek, który żyje futbolem”. Na temat Bojana, stwierdził: „Nie rozmawialiśmy z Milanem na temat jego przyszłości”. Na koniec dodał kilka słów na temat Villi: „Takie rzeczy, jak kolki nerkowe są poza futbolem. Duże nieszczęście”.

 

Źrodło: ARA.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/02/zubi-na-tym-etapie-nie-mozna-mowic-o-faworytach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.