Zubizarreta spotka się z Tito, aby ustalić skład na nowy sezon

Zubizarreta spotka się z Tito, aby ustalić skład na nowy sezon

Andoni Zubizerreta, Narcís Julià i Albert Valentín wyruszyli w podróż do Nowego Jorku, aby spotkać się tam z Tito Vilanovą i omówić z nim kwestię kadry FC Barcelony w nowym sezonie. Jednak nie tylko sprawy zawodowe są ważne, dyrektorzy będą chcieli przekazać trenerowi całą życzliwość jaką czują do niego zawodnicy, zarząd i cały klub.

„Jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinniśmy spotkać się w Barcelonie na spotkaniu takim jak zawsze, ale skoro nie jest to możliwe, wyruszamy do Nowego Jorku”, potwierdził Andoni Zubizarreta.

„Przekażemy mu całą życzliwość od wszystkich, aby mu to pomogło. Porozmawiamy o futbolu, ale też będziemy z nim przebywać, to bardzo ważne”, dodał dyrektor sportowy FC Barcelony.

Jak wyjaśnił Zubi, będzie to błyskwiczna podróż, ponieważ odbędzie się ona w odpowiednim czasie: wtedy kiedy Barça nie rozgrywa żadnego spotkania w środku tygodnia. Sandro Rosell nie uda się do Nowego Jorku, ponieważ na spotkaniu niezbędna będzie jedynie obecność zajmujących się sektorem sportowym klubu.

Daty powrotu Tito do Barcelony jeszcze dokładnie nie określono, jednak może nastąpić to w połowie marca, krótko po dwóch meczach z Realem Madryt: 26 lutego w Copa na Camp Nou i 2 marca w Lidze, chociaż datę tego drugiego również należy jeszcze oficjalnie ustalić.

Tito Vilanova, który nadal przebywa w Hospital Memorial Sloan Kettering, w ciągu około dwóch tygodni zostanie odwiedzony także przez Sandro Rosella i Josepa Marię Bartomeu.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB