04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.21godz.17min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

David Villa dla Barça TV

David Villa dla Barça TV

Dla Davida Villi miniony tydzień był bardzo udany. Napastnik Dumy Katalonii pierw był jednym z bohaterów triumfu nad Milanem, a wczoraj ponownie wpisał się na listę strzelców.

 

David Villa we wczorajszym meczu był jednym z głównych bohaterów. Zdobył gola i zanotował dwie asysty. Wczoraj gościł w programie „El Marcador” nadawanym w Barça TV. „Jestem szczęśliwy, ponieważ pomagam zespołowi w zdobywaniu bramek czy zaliczam asysty, wiem, że nie mam ich dużo, ale są one dla mnie bardzo ważne w meczach takich jak ten”, w ten sposób Villa wypowiedział się po meczu z Milanem. „Ciesze się, że wygraliśmy, ale teraz musimy iść dalej tą samą drogą”, powiedział napastnik Blaugrany.

 

Remontada z Milanem została bardzo dobrze przyjęta w szatni. Zespół osiągnął cel, który sobie założył przed meczem. „Wiedzieliśmy, że możemy, ale byliśmy także świadomi, że nie będzie łatwo. Zdawaliśmy sobie sprawę, iż mieliśmy bardzo niekorzystny wynik i musieliśmy dać z siebie wszystko, na całe szczęście udało nam się”, stwierdził Villa i dodał „Ostatnio osiągamy dobre wyniki zwłaszcza ten we wtorek, ale i dziś (niedziela), zespół odpowiednio zareagował”.

 

„Fizycznie jestem w najlepszym momencie, pokonałem problemy, które miałem i jestem szczęśliwy, że dobrze się czuję”, powiedział Villa, gdy został zapytany o swoje zdrowie. „Pokonałem przeciwności losu, wróciłem do pracy, moim celem jest spędzanie na boisku jak najwięcej minut i strzelanie goli, obecnie jestem szczęśliwy”, stwierdził.

 

Źródło: FCBarcelona.com

 

mainXX:/2013/03/2013-03-1/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.