Abidal powołany na mecz z Celtą

Abidal powołany na mecz z Celtą

Francuski obrońca FC Barcelony, Éric Abidal, otrzymał powołanie na jutrzejsze spotkanie z Celtą Vigo. Defensor otrzymał absolutorium lekarskie w dniu 21 lutego. Na liście znaleźli się także dwaj zawodnicy z rezerw: Deulofeu oraz Oier.


Éric Abidal był jednym z największych na piątkowej sesji treningowej FC Barcelony, która zakończyła przygotowania do spotkania z Celtą Vigo (sobota, 18:00). Francuski obrońca otrzymał dziś pierwsze powołanie od czasu otrzymania absolutorium lekarskiego w dniu 21 lutego. Ostatnim razem grał 26 lutego 2012 roku w meczu z Atlètico Madryt.

 

Warto również zaznaczyć, że dzisiejszą sesję treningową w Ciutat Esportiva Joan Gamper poprowadził Tito Vilanova. Jednak, jak potwierdził Jordi Roura na konferencji prasowej, trener nie uda się z zespołem do Vigo.

 

Pięciu wielkich nieobecnych


Xavi, Puyol, Adriano, Pedro i Alba nie mogą udać się do Vigo. Piątka ta jest kontuzjowana i pozostanie w Barcelonie. Xavi, Pedro i Alba wrócili z kontuzjami ze zgrupowania reprezentacji Hiszpanii. Warto jednak zaznaczyć, że pomocnik z Terrasy trenował dziś z grupą. Reszta kontynuowała swoje plany regeneracyjne.

 

Do Vigo nie uda się także bramkarz FC Barcelony, Víctor Valdés. Spotkanie z Celtą będzie trzecie z czterech, które musi pauzować za czerwoną kartkę, jaką obejrzał w spotkaniu z Realem Madryt. Na liście powołanych znajduje się 19 piłkarzy, a wśród nich Deulofeu i Oier z rezerw.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB