Agent Hummelsa wszystkiemu zaprzecza

Agent Hummelsa wszystkiemu zaprzecza

Niemieckie Sport Bild poinformowało nas dziś o tym, że to Mats Hummels jest wybranym celem transferowym FC Barcelony na następny sezon. Przedstawiciel Dumy Katalonii – Raül Sanllehí jest dyrektorem ds. futbolu katalońskiego klubu i to on sam osobiście miałby się zająć transferem Niemca na Camp Nou.

 

Sama transakcja nie będzie należała jednak do tych łatwych. Borussia Dortmund bardzo ceni sobie Hummelsa i wie, że zastąpić go będzie niezwykle ciężko. Mats jest jeszcze młodym obrońcą, a już dosyć doświadczonym, mającym za sobą wiele gier w reprezentacji oraz europejskich pucharach.

 

W kwestii transferu Hummelsa do Hiszpanii wypowiedział się agent oraz ojciec zainteresowanego – Hermann Hummels. „Nie miałem żadnego kontaktu z Barceloną. Słyszałem jedynie plotki o ich zainteresowaniu. Takim ambitnym graczem interesuje się także Real Madryt oraz Manchester United, ale to wszystko nie oznacza, że jego odejście jest bliskie”, zakończył.

Mats Hummels ma z klubem z Dortmundu podpisany kontrakt do 2017 roku. Mówi się, że Borussia puści Hummelsa, kiedy Barcelona zapłaci 37 mln euro przed pierwszym kwietnia. Saga transferowa trwa w najlepsze.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB