Asensi: okradziono nas i musimy milczeć

Asensi: okradziono nas i musimy milczeć

Były piłkarz Barçy wypowiedział się odnośnie trenera Jordiego Roury oraz nie podyktowanego rzutu karnego z sobotniego meczu na Santiago Bernabéu.

 

Juan Manuel Asensi, były piłkarz FC Barcelony, powiedział w radiu La Xarxa, że „Tito, z Nowego Jorku, oraz inni technicy budują i uczestniczą w tworzeniu tej drużyny. Roura nie jest jedyną osobą, która podejmuje decyzje. Jest on traktowany niesprawiedliwie, ponieważ naprawdę wykonuje ciężką pracę. Jest uczciwym człowiekiem, który zna i rozumie piłkarski świat. Drużyna musi dołożyć wszelkich starań żeby ruszyć na przód, a wtedy wszystko się uspokoi”.

 

Asensi skomentował także sobotnie El Clásico: „Jeśli w ostatnich sekundach meczu arbiter nie ma odwagi podyktować rzutu karnego, który był tak klarowny i powinien mieć miejsce… wtedy… to może zagotować krew w żyłach. Mam wielu znajomych w Madrycie i już niejednokrotnie z nimi na ten temat rozmawiałem. Pytam: Co byłoby, gdyby sytuacja była odwrotna? Byłaby to zwyczajna kradzież. Okradli nas i mamy siedzieć cicho… Nadejdzie i dla nas czas”.

 

Źrodło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB