Barça B walczy z wirusem FIFA

Barça B walczy z wirusem FIFA

FC Barcelona B zagra dziś o godzinie 18:00 z Huescą na Mini Estadi. Eusebio musi poradzić sobie bez kluczowych zawodników, którzy udali się na zgrupowania reprezentacji. Trener rezerw zasięgnął więc po posiłki z Juvenil A.


Powołania, kontuzje, zawieszenia… FC Barcelona B podczas dzisiejszego spotkania zagra w bardzo zmienionym składzie. Eusebio Sacristán stracił w sumie dziesięciu piłkarzy: Sergi Roberto (nadmiar żółtych kartek), Deulofeu i Muniesa (Hiszpania U21), Ié, Cá i Gustavo Ledes (Portugalia U20 i U21), Planas, Lobato, Sergio Juste i Grimaldo (kontuzje).

 

Eusebio został zmuszony powołać piłkarzy z Juvenil A. Robert Costa, Bagnack, Lucas Gafarot, Samper i Pol Calvet – padło na nich. Przed godziną 18:00 powinniśmy się przekonać, który z nich otrzyma szansę na grę od pierwszej minuty.

 

Pomimo braku wielu kluczowych zawodników, Eusebio był przekonany i zapewnił, że „staliśmy się silniejszą grupą w trakcie tego okresu. Pracowaliśmy z odpowiednią mentalnością i jesteśmy gotowi na spotkanie”. Na temat rywala, powiedział: „Huesca walczy o życie, ale my musimy myśleć o sobie. Ważne są trzy punkty”.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB