28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.14min.
12.90 X3.60 22.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça dominuje Europę

Barça dominuje Europę

Po Wielkanocy zespoły Barçy i PSG staną do walki o awans do półfinałów Ligi Mistrzów, klub z Katalonii tym samym będzie starał się zdobyć swój czwarty tytuł w Europie od 2006 roku.

 

Hegemonia Barçy w rozgrywkach europejskich jest niepodważalna także w innych czterech sekcjach. Poza piłką nożną są to koszykówka, piłka ręczna, hokej na rolkach i futsal. W tych sekcjach Blaugrana również dominuje w Europie.

 

Jeśli Wembley jest celem Messiego i spółki, to droga Barçy Regal też wiedzie do Londynu, aby znaleźć miejsce w Final Four Euroligi od 10 do 12 maja, na dwa tygodnie przed finałem Ligi Mistrzów. Byłby to czwarty tytuł w ciągu ostatnich pięciu lat i 13 w całej historii. Drużyna Xaviego Pascuala jest pierwsza w swojej grupie, z jedną porażką na koncie i pewnie zmierza do awansu.

 

Barça Intersport jest praktycznie w ćwierćfinałach rozgrywek mistrzowskich w piłkę ręczną, tylko jedna runda dzieli ich także od Final Four w Kolonii, gdzie są faworyt spośród zespołów: Kiel, Hamburga, Berlina, Flensburga, Veszprem i Kielc.

 

Barça Alusport, obecny mistrz UEFA w futsalu już 27 marca pozna rywali w Final Four w Tibilisi, podczas gdy hokejowa sekcja, prowadzona przez Richarda Muñoza, który zastąpił Gaby Cairo, zmierza po dwudziestą koronę.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2013/03/barca-dominuje-europe/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.