31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.7min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça gra dobrze na Bernabéu przeciwko Mourinho

Barça gra dobrze na Bernabéu przeciwko Mourinho

W przeciwieństwie do tego, co stało się w miniony wtorek, z Realem Madryt prowadzonym przez Mourinho, na Santiago Bernabéu Barça radzi sobie dobrze.

 

Od kiedy drużynę Królewskich prowadzi portugalski szkoleniowiec, FC Barcelona przegrała tylko jeden mecz w Madrycie.

 

Nie ma lepszego sposobu, aby po ostatniej porażce się odbydować, jak zwyciężyć na Camp Nou. Mourinho osiąga dobre wyniki w swoich ostatnich wizytach na Camp Nou, ale Barça rewanżuje się przed publicznością w Madrycie.

 

Rozegranych zostało w sumie siedem spotkań pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt z Mou na ławce. Bilans jest korzystny dla Barçy: 3 zwycięstwa, 3 remisy i 1 przegrana.

 

W obecnym sezonie miała miejsce jedyna porażka, było to podczas rewanżowego spotkania w Superpucharze Hiszpanii, w którym Madryt wygrał 2-1.

 

Do tego czasu Katalończycy wygrywali, w Lidze Mistrzów w 2011 (0-2), co zapewniło im awans w finale na Wembley, w lidze w sezonie 2011/12, w którym wygrali 3-1 oraz w Copa del Rey, tego samego roku, mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Do remisu doszło podczas pierwszej wizyty „zespołu Pepa” w Lidze, kiedy Mourinho objął zespół ze stolicy Hiszpanii (1-1), w meczu o Superpuchar Hiszpanii w 2011 roku (2-2) i w ostatnim spotkaniu Pucharu Króla (1-1) po bramkach Ceska i Varane.

 

Zaledwie kilka dni po klęsce na Camp Nou mamy doczynienia z nowym El Clásico, czy Barça będzie kontynuowała swoją dobrą passę w Madrycie?

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/03/barca-gra-dobrze-na-bernabeu-przeciwko-mourinho/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.