20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.19min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça poznała rywali na turnieju w Holandii

Barça poznała rywali na turnieju w Holandii

Młodzieżowe drużyny FC Barcelony nadal bardzo chętnie uczestniczą w międzynarodowych turniejach piłkarskich. Tym razem wezmą udział w prestiżowym AEGON Future Cup, który organizowany jest przez Ajax Amsterdam.

 

Turniej AEGON Future Cup będzie odbywał się w Amsterdamie od soboty do poniedziałku. García Pimienta i jego piłkarze wylecieli do Holandii w piątek. Drużyna FC Barcelony składa się z zawodników Juvenil B urodzonych w 1996 roku oraz dwoma wyjątkami. Są nim Miki Poveda i Jabac Terrassa – zawodnicy Cadete, którzy dopiero od przyszłego sezonu będą grali w Juvenil B.

 

W turnieju weźmie udział osiem zespołów, które zostaną podzielone na dwie grupy. Grupę A tworzą drużyny: Ajax Amsterdam, Toronto FC, Tottenham Hotspur i Sao Paulo, a Grupę B: Anderlecht Bruksela, Benfica Lizbona, Bayern Monachium i FC Barcelona.

 

W sobotę odbędą się dwa spotkania z udziałem FC Barcelony: o 13:00 z Anderlechtem Bruksela, a o 16:00 z Bayernem Monachium. Ostatni grupowy mecz będzie miał miejsce w niedzielę o 11:30, a rywalem będzie Benfica Lizbona. Finał zostanie rozegrany w poniedziałek.

 

Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/03/barca-poznala-rywali-na-turnieju-w-holandii/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.