Barça w środę na wspólnym obiedzie

Barça w środę na wspólnym obiedzie

Zespół FC Barcelony czuje się bardziej zaangażowany niż kiedykolwiek po ostatnich niepowodzeniach, a przede wszystkim, odpowiedzialny za odwrócenie sytuacji z AC Milanem w 1/8 finału Lidze Mistrzów.


Piłkarze dziś będą kontynuować przygotowania do sobotniego spotkania z Deportivo oraz wtorkowego z AC Milanem. Po dzisiejszym porannym treningu, wszyscy wraz ze sztabem technicznym udadzą się na wspólny obiad, który ma wzmacniać drużynę.

 

Inicjatywa ta wyszła od kapitanów, którzy są świadomi, że to oni ciągną ten wózek i, że należy wrócić do prawidłowego rytmu wygranych. Odzyskiwanie optymizmu jest jedną z głównych przyczyn, które doprowadziły do zaplanowania wspólnego spotkania.

 

Piłkarze podczas ostatnich dni uznali, że porażki z Realem Madryt zostały pozostawione bez zmian, ale nie ma czasu na rozpacz. Przyszłość Barçy w Europie jest uzależniona od meczu na Camp Nou, a jeszcze jest miejsce na to, aby znaleźć reakcję. Morale pierwszym krokiem do odzyskania dobrego futbolowego uczucia.

 

To będzie pierwszy raz, kiedy wszyscy w tym sezonie udadzą się na taki obiad. Nawrót choroby u Tito Vilanovy spowodował, że zespół musi dawać radę z Jordim Rourą. Kapitanowie uznali, że teraz jest idealny czas, aby przywrócić dobrą atmosferę.

 

W tym kontekście można również omawiać kwestie piłkarskie, które muszą być poruszone przed wtorkowym rewanżem z AC Milanem. Wszyscy zawodnicy oraz sztab treningowy spotkają się po treningu, który odbędzie się o 11:00. Leo Messi i Carles Puyol pojawią się później, bo muszą spełniać zobowiązania handlowe.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB