31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.8godz.43min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Busquets dołącza do kampanii ÁnimoBarça

Busquets dołącza do kampanii ÁnimoBarça

Sergio Busquets, który wczoraj został wyróżniony mianem najlepszego piłkarza w Katalonii, wykazuje swoje poparcie dla inicjatywy kibiców mającej dużo większe wsparcie dla FC Barcelony, niż miało to do tej pory.

W sobotę przeciwko Deportivo ruszy ÁnimoBarça, czyli kampania nosząca dużo większe wsparcie zawodników na Camp Nou. Zareagować na nią powinni wszyscy culés, którzy będą wtedy na stadionie. Piłkarze muszą odczuć związek pomiędzy nimi a kibicami. Dzięki temu nie będą czuć zaniepokojenia wynikami, które miały miejsce w ostatnich dniach oraz bedą chcieli przynieść radość kibicom.

To jest czas na odsunięcie od siebie pesymistycznych myśli oraz przekazywanie sobie wzajemnie pozytywnej energii. Nadszedł czas, aby ponownie czarować ludzi swoją grą, pasją oraz zaangażowaniem. Piłkarze powinni piłkę traktować jako swoje hobby, grać do końca, tak jak zrobili to z Chelsea w meczu, który pamięta chyba każdy kibic Blaugrany. Kibice natomiast muszą nadal mocno wierzyć w swoich bohaterów na murawie.

Aby odrobić straty do Milanu pikarzom potrzebna jest wiara w nich. Zespół przez te ostatnie ponad dwa tygodnie stracił możliwość zdobycia tylko jednego pucharu, Copa del Rey. Takie są mniej więcej założenia kampanii ÁnimoBarça. Początek jej, przewiduje się już na sobotni mecz z Deportivo.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/03/busquets-dolacza-do-kampanii-animobarca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.