Busquets: W Barçy chciałbym Sergio Ramosa

Busquets: W Barçy chciałbym Sergio Ramosa

Pomocnik FC Barcelony, Sergio Busquets, odpowiedział na pochlebstwa ze strony swojego reprezentacyjnego kolegi z Realu Madryt, Sergio Ramos, i stwierdził, że to właśnie jego chciałby zakontraktować na Camp Nou.


„Ja też chciałbym go zakontraktować, jeśli mógłbym”, powiedział Sergio Busquets na konferencji prasowej, która odbyła się w środę na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii w odniesieniu do słów Sergio Ramosa dla Cadena COPE.

 

Wiem, jak to jest, w każdym czasie„, powiedział Busquets, zapytany o niedogodności Xaviego Hernándeza, który nie zagra w spotkaniu z Finlandią. Pomocnik nie uważa, że piątkowy mecz „będzie łatwy” i dodał: „Jeśli chcemy mieć możliwość, aby zapewnić sobie klasyfikację, musimy walczyć o zwycięstwo w Finlandii. Jest to pierwszy i najważniejszy mecz”.

 

Widzieliśmy film i wiemy, jak grają. Chcą wyjść z piłką, lubią grać i rozciągają grę. Spróbujemy wygrać i zdobyć pierwsze miejsce w walce z Francją”, kontynuował. Sergio Busquets wyraził także swoje poparcie dla Vicente del Bosque, który stał się ofiarą słów Mourinho, który uważa iż wyniki Złotej Piłki dla trenera zostały sfałszowane.

 

Oczywiste jest, że nagrodę przyznano Del Bosque i to wszystko zostało zrobione dobrze, bo on więcej niż zasłużył. Po prostu nie chcę mieszać się do kontrowersji”, skomentował. Na zakończenie dodał: „Vicente jest tak dobry, jak zawsze„.

 

Źródło: Sport.es / RFEF.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB