21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.18min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czy Xavi zdąży na Milan?

Czy Xavi zdąży na Milan?

Do rewanżu z Milanem pozostał jeszcze tydzień czasu, a kontuzja Xaviego nadal nie zniknęła. Na początku zakładano, że potrwa ona od 10 do 15 dni. Od początku kontuzji minął dopiero tydzień. Jordi Roura i Tito Vilanova nie mogą ryzykować zdrowia zawodnika z Terrasy, dlatego liczą, że otrzyma od lekarzy zielone światło.

Xavi zaryzykował występując już w meczu z Realem Madryt w rewanżu Copa del Rey. W drugiej połowie został zmieniony, jednak jego obecność na boisku i tak nie pomogła w przejściu do finału. Na drugi dzień lekarze ogłosili przerwę w grze generała.

Wczoraj minął tydzień od tego feralnego spotkania z Madrytem, a Xavi nie brał udziału w treningu z drużyną, tylko ćwiczył indywidualnie z fizjoterapeutą. Gdyby zależało to od samego zawodnika, wystąpiłby w tym spotkaniu. Decyzję podejmują jednak lekarze. Ostateczną poznamy zapewne pod koniec tego tygodnia.

Następnym piłkarzem, który miał problemy zdrowotne i zagrał, był Cesc Fàbregas. Dyskomfort byłemu kapitanowi Arsenalu dokuczał już przy starciu Kataru z Hiszpanią, a także podczas pierwszego meczu z Milanem. Cesc jednak chciał za wszelką cenę brać udział w tych meczach o stawkę. 

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/03/czy-xavi-zdazy-na-milan/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.