14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.12min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Del Bosque: Odzyskaliśmy najlepszego strzelca hiszpańskiego futbolu

Del Bosque: Odzyskaliśmy najlepszego strzelca hiszpańskiego futbolu

Vicente Del Bosque, trener reprezentacji Hiszpanii wypowiedział dziś kilka słów na temat napastnika La Furia Roja oraz FC Barcelony – Davida Villi. „Odzyskał optymizm, promieniuje szczęściem. Pomogliśmy mu w tych trudnych chwilach na tyle, ile mogliśmy. Teraz odzyskaliśmy najlepszego strzelca hiszpańskiego futbolu”.

 

Del Bosque ostrzega także przed rywalem Hiszpanii w eliminacjach – Finlandią. „Możemy być świadkami trudnego meczu, możemy mieć kłopoty”. Co do bramkarza na to spotkanie: „Valdés ma większe szanse na grę w tym spotkaniu, ale nie możemy lekceważyć Reiny, który przeżywa teraz swoje dobre momenty”.

 

Brak Xaviego w spotkaniach reprezentacji jest dużym osłabieniem, ale Del Bosque „jest optymistą w meczu przeciwko Francji, ponieważ jego drużyna robi postępy”.

 

Na temat Mourinho, który kwestionował nagrodę FIFA dla najlepszego trenera powiedział, że „To nie moja sprawa”, ale po chwili dodał, że „wydaje się, że coś musi być nie tak, skoro trener nie może dogadać się z zawodnikami oraz mediami. Tu muszą być zjednoczone wszystkie elementy w piłce nożnej”, zakończył Vicente Del Bosque.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/03/del-bosque-odzyskalismy-najlepszego-strzelca-hiszpanskiego-futbolu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.