04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.14min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Deportivo nie wygrywa na wyjeździe

Deportivo nie wygrywa na wyjeździe

Najbliższy rywal FC Barcelony w La Liga, Deportivo, wydaje się być idealnym do odbudowania zaufania drużyny przed starciem z AC Milaenm. Goście do tej pory w obecnym sezonie nie wygrali ligowego spotkania na wyjeździe.


Deportivo ma obecnie 21 punktów i okupuje dolną część tabeli, więc musi liczyć się z kwestią spadku. Coruñeses pragną cudu na Camp Nou – wygrać z FC Barceloną i zaliczyć pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w obecnym sezonie.

 

Po powrocie do elity hiszpańskiej piłki nożnej, Deportivo są jedynym zespołem, który nie wygrał na wyjeździe. Celta i Sevilla są blisko w tym rankingu mając zaledwie jedno zwycięstwo na koncie. Sobotni rywal FC Barcelony odniósł pięć remisów (3-3 na Mestalla, 1-1 w Granadzie, 1-1 z Vigo, 1-1 z Bilbao i 1-1 na Anoeta) oraz osiem porażek.

 

Sytuacja ta nie napawa optymizmem przyjezdynych na Camp Nou, ale jest dobrą wiadomością dla FC Barcelony, która musi odzyskać zaufanie przed najważniejszym spotkaniem sezonu – rewanżem w Lidze Mistrzów z AC Milanem.

 

Zważywszy na fakt, że Deportivo przyjedzie na Camp Nou bardzo osłabione (brak między innymi Marcheny, Zé Castro, Kaki czy Rikiego), raczej będzie ciężko im przełamać złą passę bez wygranej na wyjeździe w La Liga.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/03/deportivo-nie-wygrywa-na-wyjezdzie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.