18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.3godz.51min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona 4-0 Paris Saint Germain

FC Barcelona 4-0 Paris Saint Germain

Tylko dwadzieścia cztery godziny po losowaniu par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów, gdzie FC Barcelona zagra z PSG, obie drużyny zagrały razem w mieście Burriana, gdzie odbywa się prestiżowy turniej VII Torneig 7 Falles de Burriana.


FC Barcelona Alevín A, jedna z najlepszych drużyn młodzieżowych katalońskiego klubu w tym sezonie, była wyraźnie lepsza od swoich rówieśników z PSG i wygrała aż 4-0. Błyszczały talenty takich piłkarzy, jak Take, Adrii Altimiry, Anssumane Fatiego czu Guille Amora. Warto zaznaczyć, że zespół prowadzony przez Marca Serrę rozegrał 50 spotkań oficjalnych i towarzyskich i przegrał tylko jedno!

 

Po wygraniu 4-0 z PSG, FC Barcelona przywodziła grupie, gdzie grali jeszcze Levante i Burriana. Wczoraj wieczorem w ćwierćfinale pokonali 2-0 Nagoya Grampus Eight. Dziś o 10:50 odbędzie się półfinał z Levante, a finał zaplanowano na 12:10.

 

W turnieju tym uczestniczą takie zespoły, jak Barça, Arsenal, Inter, PSG, Dynamo Kijówv, Nogoya Grampus Eight, Real Madryt, Atlético Madryt, Valencia, Espanyol, Levante, Villarreal, Canillas oraz Burriana.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/03/fc-barcelona-4-0-paris-saint-germain/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.