Gol i dwie asysty Babunskiego w reprezentacji

Gol i dwie asysty Babunskiego w reprezentacji

David Babunski rozegrał dwa mecze towarzyskie w reprezentacji Macedonii U21. W obu spotkaniach zaprezentował się dobrze, zdobywając gol i dwie asysty.


Zawodnik Juvenil A – David Babunski w trakcie oficjalnych terminów FIFA rozegrał dwa spotkania ze swoją reprezentacją. Co ciekawe to powołanie zbiegło się z możliwością występu w barwach Barçy B lub uczestnictwa w treningach z tą drużyną.

Pierwsze spotkanie zostało rozegrane w Turcji z reprezentacją U21 tego kraju. Babunski rozegrał pełne 90 minut i miał udział przy zdobyciu pierwszego i trzeciego gola dla swojej reprezentacji. Sam piłkarz zdobył zaś drugą bramkę. Pomimo jego rewelacyjnego występu reprezentacja Macedonii musiała uznać wyższość rywala, przegrywając 5:3.

Z drugim spotkaniem wiązała się dziwna historia – boisko w Sarajewie zupełnie nie nadawało się do gry. Obie reprezentacje chciały przełożenia spotkania, jednak sędzia pod presją Bośniackiej Federacji zadecydował, że zostanie rozegrane tylko kilka minut z tego meczu. W rzeczywistości trwało ono pełne 90 minut. Babunski wyszedł w podstawowym składzie i pozostał na boisku przez 70 minut. Tym razem jednak nie pomógł swojej reprezentacji, która przegrała aż 5:0.

Na szczęście David Babunski wrócił do Barcelony bez żadnej kontuzji i od następnego tygodnia będzie mógł powrócić do normalnych treningów.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB