6dn.1godz.20min.
11.33 X5.00 28.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Hiszpania zremisowała z Finlandią

Reprezentacja Hiszpanii zremisowała 1-1 z Finlandią w pierwszym spotkaniu eliminacyjnym podczas obecnej przerwy międzynarodowej. W składzie La Roja zagrało w sumie ośmiu zawodników FC Barcelony, z czego siedmiu w wyjściowym składzie.

Vicente del Bosque postawił na siedmiu piłkarzy FC Barcelony w wyjściowym składzie:  Valdés (90 minut gry), Piqué (90), Alba (90), Busquets (90), Iniesta (90), Cesc (76) i Villa (65). Od początku drugiej połowy na boisku znalazł się Pedro (45).

Na bramki trzeba było czekać aż do drugiej połowy. Dopiero w 49. minucie spotkania Sergio Ramos wykorzystał dośrodkowanie od Davida Silvy. Nie udało się jednak dowieźć wygranej do końca, bo w 79. minucie Pukki pokonał Valdésa i doprowadził do remisu.

Hiszpania 1-1 Finlandia

49″ Sergio Ramos 1-0
79″ Pukki 1-1

Hiszpania: Valdés – Arbeloa, Ramos, Piqué, Alba – Busquets, Cazorla (46″ Pedro), Iniesta – Cesc (76″ Mata), Silva, Villa (65″ Negredo)

Finlandia: Maenpaa, Moisander, Toivio, Eremenko, Hetemaj, Pukki (90+4″ Halsti), Arkivuo, Tainio (69″ Sparv), Ring, Hamalainen, Raitala

Źródło: Własne

29/04/2024 21:00

mainXX:/2013/03/hiszpania-zremisowala-z-finlandia/