20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.48min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kluivert: Chcę finału z Realem

Kluivert: Chcę finału z Realem

„Chcę w finale spotkania Barcelony z Realem i wygrania na Wembley”, takie marzenie zaprezentował Patrick Kluivert, ambasador finału Ligi Europejskiej w Amsterdamie. Jego pragnienie może zostać wkrótce spełnione.


Holenderski trener drugiego zespołu Twente i asystent Louisa van Gaala w reprezentacji Holandii wciąż cieszy się, kiedy przychodzi mu mówić o FC Barcelonie, gdzie ma nadzieję pracować jeszcze kiedyś. „Co za świetne drugie spotkanie! Milan takiego nie widział. Co za sposób gryy i pressingu!”, mówił.

 

„Co działo się we wtorek było niesamowite. Powiedziano wiele rzeczy po pierwszym meczu na San Siro, ale wiadomo było, że na Camp Nou wszystko jest inne. Trawa i wymiary są sprzymierzeńcem dla Barcelony, która zamknęła wiele ust”, kontynuował.

 

„Z piłkarzami takimi jak Messi, do którego nie mam już słów, Xavi, Iniesta oraz reszta, nikt nie może równać się z nimi na świecie, kiedy grają i tworzą pressing, jak we wtorek”, powiedział Kluivert oraz poprosił Mundo Deportivo o uściskanie Tito Vilanovy: „On zasługuje na wszystko co najlepsze„.

 

Źródło: MundoDeportivo.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/03/kluivert-chce-finalu-z-realem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.