Krohn-Dehli dołączył do kontuzjowanych w Celcie

Krohn-Dehli dołączył do kontuzjowanych w Celcie

Michael Krohn-Dehli, który powrócił ze zgrupowania reprezentacji Holandii, nie ukończył ostatniego meczu swojej kadry ze względu na doznanie nadwyrężenia więzadła pobocznego strzałkowego, w wyniku którego nie będzie mógł wystąpić w meczu Celty z FC Barceloną.

Holender urazu doznał w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2014 przeciwko Bułgarii we wtorek i musiał opuścić murawę już w 69. minucie. „To nie jest poważny uraz, ale że związany jest z kolanem, zawodnik nie będzie mógł zagrać w sobotę z Barceloną”, powiedział na konferencji prasowej przewodniczący sztabu medycznego Celty, Juan José García Cota.

Lekarz, który pracuje także w sztabie medycznym reprezentacji Hiszpanii, potwierdził, że stan zdrowia Alexa Lópeza „wystarczająco” się poprawił jeśli chodzi o naderwanie w mięśniu dwugłowym uda doznane w meczu z Realem Madryt, jednak jego występ przeciwko Barcelonie może być „trochę przedwczesny”.

„Uraz się już praktycznie zabliźnił, ale być może trochę za szybko byłoby dla niego, aby myślał o udziale w sobotnim meczu. Jeśli nie zagra teraz, na pewno będzie mógł wystąpić przeciwko Mallorce”, zapewnił medyk.

Jeśli chodzi o kontuzjowanych przez dłuższy okres Samuela Llorcę i Hugo Mallo, García Cota wskazał, że „proces zdrowienia obu przebiega dobrze, a terminy powrotów będą podobne. Samuel pracuje już z grupą z pewnymi ograniczeniami, a progres Hugo jest również dobry”, dodał.

Źródło: Mundo Deportivo


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB