31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.0min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Maxi López: Barça wygra jeśli zagra na 100%

Maxi López: Barça wygra jeśli zagra na 100%

W rozmowie dla stacji radiowej Cadena COPE były zawodnik FC Barcelony, Maxi López, wypowiedział się na temat obecnej sytuacji Barçy i trudnego zadania, jakiemu będzie musiała sprostać we wtorek.

Zapytany o dokonanie remontady, Maxi López odpowiedział bez wahania: „Jeśli zawodnicy Barcelony zagrają na 100%, będą mieli szansę. Camp Nou to trudny stadion dla rywali, boisko jest szerokie, trudno się tu zamknąć. Grałem tutaj już rok temu z Milanem próbując zachować wynik i okazało się to niemożliwe”.

Możliwym ustawieniem Milanu będzie 4-5-1 z El Shaarawym na szpicy. „Nie zdziwiłoby mnie to. Milan uważa, że defensywa to jego wielka siła, także organizacja i siła taktyczna. Myślę, że przeciwko Barcelonie będą szukać okazji z kontrataków, będą chcieli dobrze się bronić, pokrywać swoje obszary i wykorzystywać błędy”, wyraził swoją opinię Argentyńczyk.

„Kiedy Messi gra trochę poniżej tego do czego nas przyzwyczaił, zaraz robi się o nim głośno. Przez wiele lat był na najwyższym poziomie, był jedyny, niedościgniony. Tylko Cristiano Ronaldo jest w stanie z nim rywalizować. Myślę, że teraz widać tę zmianę w jego życiu, narodziny syna, które tak na niego wpłynęły. Ale to normalne, ważne jednak, aby powrócił do swojego normalnego poziomu”, powiedział o dyspozycji Leo Messiego.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/03/maxi-lopez-barca-wygra-jesli-zagra-na-100/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.