01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-7godz.-9min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi będzie miał swoje muzeum

Messi będzie miał swoje muzeum

Leo Messi jest kimś wielkim w Argentynie. Przynajmniej dla byłego gubernatora Santa Fe, Hermesa Binnera, który który potwierdził, że napastnik FC Barcelony będzie miał swoje muzeum w mieście Rosario od 2015 roku.


Kandydat na prezydenta Argentyny w ostatnich wyborach powiedział: „jest to projekt, który traktujemy bardzo poważnie. Myślę, że muzeum Leo Messiego zostanie ukończone w ciągu dwóch lat”. W tym kontekście, burmistrz Rosario, Mónica Fein, dodała, że „rodzina Messiego zgodziła się przekazać nam rzeczy związane z zawodnikiem”.

 

Muzuem będzie zawierało wiele pamiątek z dzieciństwa, czasów szkolnych, a także z klubów, w których dorastał – Grandoli i Newell”s. Nie zabraknie również nagród, które argentyński napastnik otrzymał podczas gry dla FC Barcelony.

 

Gazeta La Capital de Rosario poinformowała, że projekt jest już gotowy, budowa muzem ma mieć miejsce na terenie 32 hektarów należących do Batalionu Piechoty 121 w Rosario, który znajduje się w pobliżu dzielnicy, gdzie wychował się Messi.

 

Źrodło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/03/messi-bedzie-mial-swoje-muzeum/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.