3dn.16godz.54min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Messi i Tello – wspaniały duet na Balaídos

Leo Messi i Cristian Tello stworzyli wspaniały duet na Balaídos, gdzie FC Barcelona zremisowała 2-2 z Celtą Vigo. Obaj napastnicy mieli udział przy dwóch bramkach i każdy z nich zaliczył po bramce i asyście.

Leo Messi i Cristian Tello wspaniale dogadywali się na Estadio Balaídos, gdzie pokazali, że bez wątpienia mogą znaleźć się obaj w wyjściowym składzie FC Barcelony na wtorkowe spotkanie z PSG w Lidze Mistrzów. Pierwszą bramkę strzelił młody Katalończyk, a asystował Argentyńczyk. Druga była odwrotnością.

Młody skrzydłowy FC Barcelony, Cristian Tello, rozegrał w obecnym sezonie piętnaście spotkań w La Liga, czyli 738 minut. W tym czasie osiem razy trafiał w światło bramki, trzy razy uderzał w słupek, zdobył pięć goli i asystował cztery razy.

Starszy kolega Tello, Leo Messi, ma zdecydowanie lepsze statystyki: 29 spotkań, 2491 minut, 84 strzałów w światło bramki, 43 bramki i 9 asyst. Co ciekawe, Argentyńczyk asystował przy trzech golach Katalończyka, który zaliczył cztery ostatnie celne podania do piłkarza z Rosario.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2013/03/messi-i-tello-wspanialy-duet-na-balaidos/