Pastore: Musimy być skuteczni podczas kontrataków

Pastore: Musimy być skuteczni podczas kontrataków

Javier Pastore, jedna z największych gwiazd PSG stwierdził dla oficjalnej strony internetowej klubu, jakim rywalem według niego jest FC Barcelona.

 

„To zespół, który gra na prawdę dobry futbol, będzie to dla nas trudny mecz. Musimy być w każdej chwili skoncentrowani i starać się unikać błędów, gdyż każdy najmniejszy błąd z taką drużyną jak Barcelona, może być bardzo kosztowny. Musimy zrobić wszystko dobrze, zachowywać spokój, kiedy będą mieli piłkę oraz być skuteczni podczas kontrataków”.

 

Reprezentant Argentyny odniósł się także do swojego rodaka – Leo Messiego. „To dla mnie piłkarz numer jeden na świecie, udowadnia to w każdy weekend. Dla Argentyny jest czymś wspaniały, daje temu państwu wielką satysfakcję. Zawsze kiedy mam go przed oczami, widzę jego wielkość. Mecz przeciwko niemu będzie czymś wyjątkowym i fascynującym”, powiedział.

 

El Flaco podkreśla także, że „w futbolu wszystko się może zdarzyć. Wierzymy, że to my awansujemy dalej. Każde z tej ósemki zespołów są dobre”, zakończył Pastore.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB