18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.12godz.33min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pomeczowa konferencja prasowa Roury

Pomeczowa konferencja prasowa Roury

Drugi trener FC Barcelony, Jordi Roura, na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że „wyszliśmy na boisko z zamiarem powiększenia przewagi”, jednak „to był bardzo skomplikowany pojedynek. Tutaj zawsze gra się ciężko. Zespół pracował i miał kilka swoich okazji”.

„To jest Liga. Przyjechaliśmy tu z 16-punktową przewagą i zamiarem powiększenia przewagi nad Realem Madryt”, powiedział Roura na sali konferencyjnej na Santiago Bernabéu. Zaraz po zakończeniu kolejnego klasyku, trener oświaczył, że „należy być zadowolonym z postawy zespołu na Bernabéu. Mieliśmy okazję ich pokonać. Mamy za sobą bardzo trudny tydzień, teraz graliśmy na ciężkim terenie, a zespół walczył do samego końca”. „To był bardzo skomplikowany pojedynek, tutaj zawsze się trudno gra. Zespół pracował i miał kilka swoich okazji”, powtrzył pochodzący z Llagostery trener.

Jordi Roura oświadczył, że „Przechodzimy przez kilka tygodni, w których rozgrywamy wiele intensywnych spotkań z małym czasem na odpoczynek. Ale nie sądzę, że mamy probelmy fizyczne. Zespół był w stanie wygrać to spotkanie”.

„Staraliśmy się mieć kontrolę”

„Zawsze staralismy się mieć kontrolę nad meczem i uważam, że w wielu jego fazach się to udało. Ale może nie byliśmy wystarczająco silni od początku kiedy Madryt silnie zaatakował, a to bardzo groźne”, powiedział Roura uzasadniając, że dlatego Barcelona chciała jak najdłużej utrzymać się przy piłce: „Real Madryt żywi się twoimi błędami, dlatego tak ważne jest, aby mieć kontrolę”.

Na koniec o możliwym rzucie karnym na Adriano w ostatnich minutach spotkania, Jordi Roura skomentował jedynie, że „powtórki są wystarczająco jasne i wymowne”.

Źródło: FCBarcelona.catKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/03/pomeczowa-konferencja-prasowa-roury/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.