18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.2min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Puyol: Mamy przepis na wygranie

Puyol: Mamy przepis na wygranie

Carles Puyol, wielki kapitan FC Barcelony, udzielił wywiadu dla La Vanguardia, w którym odpowiedział na pytania redaktora naczelnego, Dagoberto Escorcii. Obrońca wierzy, że jego zespół może skutecznie wyeliminować AC Milan z Ligi Mistrzów.


„Mamy przepis na ponowną wygraną”, zapewnił Carles Puyol. W swojej analizie bieżącej sytuacji, w jakiej obecnie znalazła się FC Barcelona (porażka z Milanem i dwie z Realem Madryt), kapitan wierzy w siłę zespołu: „przeszliśmy już kilka bardzo twardych prób, nie tylko w aspekcie piłkarskim”, nawiązując do choroby u Tito Vilanovy i Érica Abidala.

 

Na temat gry drużyny, Puyol stwierdził, że „musimy odzyskać presję”, która wyróżnia FC Barcelonę od innych drużyn. „Najważniejsze jest, aby drużyna szybko reagowała, kiedy tracimy piłkę”, kontynuował ten temat Carles Puyol.

 

Na końcu, Carles Puyol przyznał, że czuje pewien dyskomfort po pewnych reakcjach, jakie dało się odczuć w ostatnim czasie: „Ludzie wymyślają możliwe przyczyny porażki, ale drużyna jest zjednoczona. Gdyby zobaczyli, jak ciężko trenujemy, nie wątpiliby w nas”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/03/puyol-mamy-przepis-na-wygranie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.