09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.46min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robinho: Musimy atakować i dobrze bronić się

Robinho: Musimy atakować i dobrze bronić się

Robinho jest pewny, że AC Milan nie zagra ultra defensywnie na Camp Nou, aby za wszelką cenę obronić wynik 2-0 z San Siro. Napastnik udzielił wywiadu dla El Partido de las 12 dla COPE.


„Nie wolno nam grać tylko w obronie, ale trzeba też atkować”, powiedział Robinho. Brazylijski napastnik przynał, że Barça „ma świetny zespół, ale w piłce nożnej wszystko może się zdarzyć. Wygrać na San Siro, jak my, nie jest łatwe”.

 

Pytany o to, czy czuje, że ludzie teraz traktują poważnie Milan, odpowiedział: „Tak, ludzie teraz cenią nas bardziej. Barcelona nie grała dobrze, a my mieliśmy dobre spotkanie” i dodał: „Oczekujemy bardzo silnej i ciężkiej drużyny na Camp Nou, ale jesteśmy gotowi do świetnej gry”.

 

Biorąc pod uwagę podejście, na którym będzie opierała się drużyna Allegriego, Robinho stwierdził, że „nie sądzę, że powinniśmy się jedynie bronić. Musimy atakować i bronić się dobrze. Gdy mamy piłkę musimy grać”.

 

Zapytany o najlepsze miejsce w Europie dla Neymara, odpowiedział: „pod względem jego stylu, Hiszpania jest idealnym miejscem dla Neymara, ale to tylko on może odpowiedzieć na to pytanie. Trudno jest wybrać pomiędzy Realem i Barceloną”.

 

Chociaż są wątpliwości między Barceloną i Realem, Robinho też chciał złamać różne stwierdzenia na temat osobowości Neymara: „Jest skromny młody zawodnik. Dwa lata grałem z nim i był w porządku. Dużo wie i ma szacunek rówieśników”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.