29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.31min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Silvio: Barça postara się zagrać świetnie, jak zawsze

Silvio: Barça postara się zagrać świetnie, jak zawsze

Portugalski boczny obrońca Deportivo Silvio Azevedo uważa, że FC Barcelona będzie starał się od początku zdominować spotkanie starając się tym samym zatrzeć niesmak jaki pozostał po ostatnich meczach z Milanem oraz Realem Madryt i wrócić do „normalnej” gry przed rewanżowym spotkaniem w Lidze Mistrzów.


„Wiem, że Barça nie jest ostatnio w najlepszej formie, ale to wspaniały zespół, najlepszy na świecie. Wierz mi, będą chcieli szybko zdobyć bramkę, postaram się zagrać jednak świetny mecz przeciwko Barcelonie”, powiedział na konferencji prasowej.

„Musimy spróbować stawić opór”


Gracz wypożyczony do Deportivo z Atlético Madryt zaleca grę „blisko siebie” na Camp Nou, aby mieć szansę na zdobycie bramki. „Przez tydzień ciężko trenowaliśmy, aby przygotować się do meczu. Trzeba przyznać, że czeka nas trudne zadanie jednak nie jest ono niemożliwe”, powiedział obrońca, który uważa, że remis z liderem byłby „bardzo dobry” dla jego klubu.

Na prawej stronie defensywy Derpotivo wystąpi jego rodak, Nelson Oliveira, który zagra przeciwko Barcelonie zastępując Ivána Sáncheza „Riki”. „Nelson jest 21 letnim zawodnikiem (…), musi jeszcze się wiele nauczyć, jednak to bardzo dobry zawodnik. Będzie ważnym graczem swojego zespołu w przyszłości”. Obaj zawodnicy znają się bardzo dobrze, jednak Nelson nie występuje zbyt często, ponieważ rywalizacje o miejsce w składzie przegrywa z Rikim.

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/03/silvio-barca-postara-sie-zagrac-swietnie-jak-zawsze/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.