10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.45min.
11.53 X5.00 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tello: Tęskniliśmy za Tito

Tello: Tęskniliśmy za Tito

„PSG będzie trudnym rywalem nawet bez Ibry, ale nie zamierzamy zmieniać naszych planów z jego powodu”, powiedział zawodnik Barçy w środę.

 

W przyszłym tygodniu odbędą się mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Barça zmierzy się z Paris Saint-Germain i to właśnie na tym meczu skupił się Cristian Tello podczas swojej konferencji prasowej w środę.

 

Ibrahimović zagra: „To decyzja UEFA, nie ma to z nami nic wspólnego. PSG byłoby ciężkim rywalem nawet bez Ibry, ale my nie zamierzamy zmieniać niczego w naszych planach z powodu jego udziału w meczu”.

 

Hiszpania U-21: „Zawsze korzystnym jest otrzymanie minut zarówno w pierwszej drużynie jak i w reprezentacji narodowej. Jestem zadowolony z obecnego sezonu. Otrzymuję regularne szanse na grę i zdobywam zaufanie trenera”.

 

Tito: „Bardzo się cieszę, że wrócił. Wszyscy go potrzebowaliśmy. Będzie stopniowo wracał do swoich obowiązków. Ważne jest, aby w pełni wrócił do sił, tak aby mógł być z nami najwcześniej jak to tylko możliwe”.

 

Nieobecność Tito: „Drużyna ma się dobrze, ale odczuliśmy absencję Tito – trener jest ważną postacią w każdej drużynie. Nie był w stanie nam pomóc, ale Jordi i reszta zawodników zawsze była pomocna. Myślę, że Jordi wykonał świetną pracę – jego wskazówki były takie same. Jordi wykonał dobrą robotę, kiedy Tito nie było”.

 

Możliwy koniec: „Na ten moment jestem związany kontraktem z Barçą. Jestem szczęśliwy z powodu wiary jaką trener we mnie kładzie. Walczę z najlepszymi graczami na świecie na mojej pozycji i chciałbym nadal się od nich uczyć”.

 

PSG: „Są znakomitą drużyną, ale z Ibrą są jeszcze lepsi”.

 

Celta: „Jesteśmy skoncentrowani na lidze i wiemy, że czeka nas kilka decydujących spotkań w najbliższym czasie. Każdy mecz jest dla nas finałem. Musimy utrzymać dobrą formę i mecz z Celtą będzie dla nas ważny”.

 

Niepodległość Katalonii: „My skupiamy się na naszej pracy. Każdy może mieć własne zdanie na ten temat i myślę, że to decyzja bardziej naszych fanów niż nasza”.

 

Źródło: As.com

mainXX:/2013/03/tello-tesknilismy-za-tito-2/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.