01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.4min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tello: Tęskniliśmy za Tito

Tello: Tęskniliśmy za Tito

„PSG będzie trudnym rywalem nawet bez Ibry, ale nie zamierzamy zmieniać naszych planów z jego powodu”, powiedział zawodnik Barçy w środę.

 

W przyszłym tygodniu odbędą się mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Barça zmierzy się z Paris Saint-Germain i to właśnie na tym meczu skupił się Cristian Tello podczas swojej konferencji prasowej w środę.

 

Ibrahimović zagra: „To decyzja UEFA, nie ma to z nami nic wspólnego. PSG byłoby ciężkim rywalem nawet bez Ibry, ale my nie zamierzamy zmieniać niczego w naszych planach z powodu jego udziału w meczu”.

 

Hiszpania U-21: „Zawsze korzystnym jest otrzymanie minut zarówno w pierwszej drużynie jak i w reprezentacji narodowej. Jestem zadowolony z obecnego sezonu. Otrzymuję regularne szanse na grę i zdobywam zaufanie trenera”.

 

Tito: „Bardzo się cieszę, że wrócił. Wszyscy go potrzebowaliśmy. Będzie stopniowo wracał do swoich obowiązków. Ważne jest, aby w pełni wrócił do sił, tak aby mógł być z nami najwcześniej jak to tylko możliwe”.

 

Nieobecność Tito: „Drużyna ma się dobrze, ale odczuliśmy absencję Tito – trener jest ważną postacią w każdej drużynie. Nie był w stanie nam pomóc, ale Jordi i reszta zawodników zawsze była pomocna. Myślę, że Jordi wykonał świetną pracę – jego wskazówki były takie same. Jordi wykonał dobrą robotę, kiedy Tito nie było”.

 

Możliwy koniec: „Na ten moment jestem związany kontraktem z Barçą. Jestem szczęśliwy z powodu wiary jaką trener we mnie kładzie. Walczę z najlepszymi graczami na świecie na mojej pozycji i chciałbym nadal się od nich uczyć”.

 

PSG: „Są znakomitą drużyną, ale z Ibrą są jeszcze lepsi”.

 

Celta: „Jesteśmy skoncentrowani na lidze i wiemy, że czeka nas kilka decydujących spotkań w najbliższym czasie. Każdy mecz jest dla nas finałem. Musimy utrzymać dobrą formę i mecz z Celtą będzie dla nas ważny”.

 

Niepodległość Katalonii: „My skupiamy się na naszej pracy. Każdy może mieć własne zdanie na ten temat i myślę, że to decyzja bardziej naszych fanów niż nasza”.

 

Źródło: As.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.