
Vehlis: Messi, Agüero i Neymar to będzie doskonały atak

Joan Vehlis, który jest dyrektorem katalońskiego Sportu, byłby bardzo zadowolony, gdyby partnerami w ataku Messiego zostali Neymar i Agüero.
„Messi i Agüero są przyjaciółmi, idealnie byłoby ich zobaczyć w jednym zespole, obaj stanowią jeden z najlepszych ataków na świecie. Jak dodamy do tego jeszcze Neymara, to cała trójka stworzy spektakularny atak”, wyjaśnił.
Jednak oczywiste jest, że w przypadku kupna Agüero i Neymara ktoś musiałby odejść. Vehlis wskazuje na Alexisa i Villę. „Kluczem jest wiedzieć, jak sprzedawać”, powiedział.
Vehlis wypowiedział się także na temat Marca Muniesy, który być może otrzyma wkrótce szanse na grę, ponieważ Alba i Adriano są kontuzjowani. „To świetny zawodnik, kontuzje jego kolegów sprawiły, że jest to idealny moment, żeby dać mu szanse. Jeżeli sobie poradzi to wkomponuje się w zespół”.
Na koniec zabrał głos w sprawię Xaviego i jego gry w meczu przeciwko Francji. „Decyzja należy do Xaviego. On zawsze podejmuje dobre decyzje. To profesjonalista, jeżeli będzie się czuł na siłach to zagra”, zakończył.
Źródło: Sport.es